Oferta

Podkategorie

 • Podpórki do książek
 • Stelaże
 • Nogi
 • Wieszaki na ubrania

  Niezastąpione w przedpokoju, warsztacie, garderobie, a nawet w łazience... Przedstawiamy uniwersalne i niezwykle funkcjonalne wieszaki na ubrania. Czarne, białe, a może w innym kolorze ? Niezależnie od upodobania kolorystycznego i wzorniczego, wieszaki zawsze spełnią swoją funkcję!

  Nie ma drugiego tak niezwykle pomocnego dodatku do wnętrz jakimi są wieszaki. Pomagają one zorganizować przestrzeń, wprowadzić porządek oraz posegregować elementy garderoby. Chociaż wieszaki najczęściej stosowane są do ubrań, to ich uniwersalność pozwala zastosować je także do wieszania ręczników kąpielowych, parasoli, torebek, a nawet smyczy dla czworonogów. Pionowa organizacja odzieży i akcesoriów pozwala łatwiej odnaleźć niezbędne przedmioty i szczególnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy działamy w pośpiechu. Jakie są najbardziej popularne wieszaki na ubrania? Czarne metalowe okucia są obecnie wyjątkowo poszukiwane, dlatego też proponujemy szeroką gamę wieszaków w tym kolorze. 

  Wieszaki na ubrania – czarne modele pasują wszędzie!

  Elegancka czerń sprawdzi się w wnętrzach o różnorodnej stylistyce. Niezależnie od tego, czy wieszak zamontowany będzie na odsłoniętej i stylizowanej cegle, fantazyjnej tapecie, a może żywiołowym kolorze farby, czarne akcesoria nie zmienią odbioru wnętrza i delikatnie uzupełnią całą kompozycję. Czarne wieszaki na ubrania pasować będą do domów prywatnych, ale także do klubów, restauracji, hoteli i bibliotek oraz wielu innych. Wieszaki GAMET cechuje łatwy montaż, trwałość oraz łatwość czyszczenia.

  Oferowane przez nas wieszaki na ubrania występują w różnych wzorach i wielkościach. Oferujemy modele o różnej liczbie haczyków – od 5 do 8. Ponad nimi znajduje się wycinane laserowo zdobienie – element bajkowy, podróżniczy, geometryczny, a może witający w progu slogan „home sweet home”? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wieszak najbardziej pasujący do Twoich potrzeb i upodobań!

 • Uchwyty do mebli
 • Wieszaki na klucze
 • Wsporniki i półki
 • Biurka gamingowe

  Solidne i wygodne biurko gamingowe poprawi komfort wielogodzinnej gry, jak również pozytywnie wpłynie na pozostałe projekty komputerowe, a nawet pomoże w zaawansowanych pracach biurowych oraz nauce przed egzaminem. Na co zwrócić uwagę wybierając biurko do gier komputerowych?

   

  Po pierwsze: ergonomia

  Najważniejszym zadaniem biurka dla graczy jest poprawa ergonomii, co bezpośrednio przekłada się na komfort długiej gry na komputerze. Ergonomiczne biurko to takie, które umożliwia logiczne rozmieszczenie sprzętu, dzięki czemu korzystanie z niego odbywa się intuicyjnie, wygodnie i szybko. Mając na uwadze tę podstawową funkcję biurka gamingowego oferujemy modele, które pozwolą wygodnie rozmieścić cały niezbędny sprzęt. Duży i solidny blat pozwala umiejscowić kilka ekranów, a nawet przymocować do nich uchwyty do podwieszanych monitorów. Znajdzie się tu miejsce na klawiatury, myszki, głośniki, dodatkowy laptop, telefon, słuchawki, joysticki, a nawet notatki, przekąski i napoje. Mając na uwadze jak największy komfort graczy wyposażyliśmy nasze biurka w regulowane nogi, dzięki czemu biurko można dostosować do żądanej wysokości pod względem wzrostu danego użytkownika oraz stosowanego siedziska. Sprawdzi się to doskonale np. w połączeniu z fotelem gamingowym, który można obniżyć o wiele bardziej w stosunku do standardowego krzesła biurkowego.  Wygodne stanowisko komputerowe zapewnia prawidłową postawę, zmniejsza obciążenie fizyczne ciała, które pojawia się często w trakcie wielogodzinnego siedzenia przed monitorem. Dlatego też nasze biurka są także doskonałe do prac biurowych, dla programistów , a nawet studentów!

   

  Po drugie: wytrzymałość

  Pamiętajmy, że zaawansowany sprzęt do gier bywa nieco cięższy od zwykłego komputera. Zazwyczaj mówimy o dużej obudowie wyposażonej w kilka wentylatorów, a także w silne procesory i wydajne karty graficzne. Dla ochrony przed kurzem warto trzymać komputer na blacie. Aby zapewnić wytrzymałość całej konstrukcji biurka gamingowego korzystamy z grubej laminowanej płyty wiodącego producenta, dzięki temu cały sprzęt znajdujący się na blacie jest zabezpieczony przed ewentualnym upadkiem. Stabilna  płyta chroni przed drganiami monitora podczas używania myszki oraz jest gwarancją wieloletniego użytkowania.  

  Biurka gamingowe – dobierz pod swoje potrzeby

  Pamiętajmy, że głównym zadaniem biurka gamingowego jest poprawa jakości czasu spędzanego na grach komputerowych, bądź pracy przy monitorze. Odpowiednia postawa ciała pozwoli uniknąć problemów z kręgosłupem, nadgarstkami oraz ze wzrokiem. Lepiej sprawdzi się szeroki blat, który umożliwia odsunięcie monitora od twarzy. Sprawdź wymiary pod kątem posiadanego sprzętu. Dobierz takie biurko, które zapewnia niezbędną regulację, a do tego oczywiście dopasuj mebel do swojego pomieszczenia. Biurka narożne, w wersji prawej i lewej sprawdzają się doskonale i pozwalają łatwiej zaaranżować kącik komputerowy, szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń.

 • Dekoracje ścienne
 • Stojaki na ręczniki
 • Wieszaki na ubrania

Jest 116 produktów.

Pokazano 1-12 z 116 pozycji

Aktywne filtry