Biurka gamingowe

Solidne i wygodne biurko gamingowe poprawi komfort wielogodzinnej gry, jak również pozytywnie wpłynie na pozostałe projekty komputerowe, a nawet pomoże w zaawansowanych pracach biurowych oraz nauce przed egzaminem. Na co zwrócić uwagę wybierając biurko do gier komputerowych?

 

Po pierwsze: ergonomia

Najważniejszym zadaniem biurka dla graczy jest poprawa ergonomii, co bezpośrednio przekłada się na komfort długiej gry na komputerze. Ergonomiczne biurko to takie, które umożliwia logiczne rozmieszczenie sprzętu, dzięki czemu korzystanie z niego odbywa się intuicyjnie, wygodnie i szybko. Mając na uwadze tę podstawową funkcję biurka gamingowego oferujemy modele, które pozwolą wygodnie rozmieścić cały niezbędny sprzęt. Duży i solidny blat pozwala umiejscowić kilka ekranów, a nawet przymocować do nich uchwyty do podwieszanych monitorów. Znajdzie się tu miejsce na klawiatury, myszki, głośniki, dodatkowy laptop, telefon, słuchawki, joysticki, a nawet notatki, przekąski i napoje. Mając na uwadze jak największy komfort graczy wyposażyliśmy nasze biurka w regulowane nogi, dzięki czemu biurko można dostosować do żądanej wysokości pod względem wzrostu danego użytkownika oraz stosowanego siedziska. Sprawdzi się to doskonale np. w połączeniu z fotelem gamingowym, który można obniżyć o wiele bardziej w stosunku do standardowego krzesła biurkowego.  Wygodne stanowisko komputerowe zapewnia prawidłową postawę, zmniejsza obciążenie fizyczne ciała, które pojawia się często w trakcie wielogodzinnego siedzenia przed monitorem. Dlatego też nasze biurka są także doskonałe do prac biurowych, dla programistów , a nawet studentów!

 

Po drugie: wytrzymałość

Pamiętajmy, że zaawansowany sprzęt do gier bywa nieco cięższy od zwykłego komputera. Zazwyczaj mówimy o dużej obudowie wyposażonej w kilka wentylatorów, a także w silne procesory i wydajne karty graficzne. Dla ochrony przed kurzem warto trzymać komputer na blacie. Aby zapewnić wytrzymałość całej konstrukcji biurka gamingowego korzystamy z grubej laminowanej płyty wiodącego producenta, dzięki temu cały sprzęt znajdujący się na blacie jest zabezpieczony przed ewentualnym upadkiem. Stabilna  płyta chroni przed drganiami monitora podczas używania myszki oraz jest gwarancją wieloletniego użytkowania.  

Biurka gamingowe – dobierz pod swoje potrzeby

Pamiętajmy, że głównym zadaniem biurka gamingowego jest poprawa jakości czasu spędzanego na grach komputerowych, bądź pracy przy monitorze. Odpowiednia postawa ciała pozwoli uniknąć problemów z kręgosłupem, nadgarstkami oraz ze wzrokiem. Lepiej sprawdzi się szeroki blat, który umożliwia odsunięcie monitora od twarzy. Sprawdź wymiary pod kątem posiadanego sprzętu. Dobierz takie biurko, które zapewnia niezbędną regulację, a do tego oczywiście dopasuj mebel do swojego pomieszczenia. Biurka narożne, w wersji prawej i lewej sprawdzają się doskonale i pozwalają łatwiej zaaranżować kącik komputerowy, szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń.

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-12 z 66 pozycji

Aktywne filtry