Biurko gamingowe komputerowe narożne Basic Czarne Prawe
search
  • Biurko gamingowe komputerowe narożne Basic Czarne Prawe
  • Biurko gamingowe komputerowe narożne Basic Czarne Prawe

Biurko gamingowe komputerowe narożne Basic Czarne Prawe

399,00 zł
Ilość
Dostępne

Biurko narożne to jeszcze więcej miejsca i przestrzeni do zagospodarowania Proponowane przez nas biurko jest zaprojektowane tak, abyś czuł się komfortowo i wygodnie oraz miał pełną swobodę ruchu jednocześnie mając przy sobie wszystko czego potrzebujesz.

AUKCJA DOTYCZY BIURKA PRAWEGO

SPECYFIKACJA:

BIURKO NAROŻNE -  WERSJA PRAWA

  • Kolor blatu: czarny
  • Materiał blatu: płyta laminowana
  • Grubość blatu: 18 mm
  • Kolor nóg: czarny
  • Szerokość: 200 cm
  • Głębokość: 65 cm
  • Wysokość: 73-75 cm (możliwa regulacja)
  • Obrzeża: czarne

DESIGN

Design jest prosty, a zarazem nowoczesny. Wybierając narożnik prawy lub lewy idealnie dopasujesz biurko do swojej przestrzeni.

ZASTOSOWANIE

Biurko dedykowane jest graczom, ale świetnie sprawdzi się też dla osób uczących się lub pracujących. Dzięki swojej uniwersalności pasuje do większości wnętrz.

OPTYMALNE WYMIARY BLATU

2x duży blat o wymiarach 135 cm x 65 cm pomieści 2 lub 3 monitory oraz myszkę, klawiaturę i wiele więcej. Taka ilość miejsca pozwoli Ci mieć wszystko przy sobie, a jednocześnie nic nie będzie krępować Twoich ruchów. Zaprojektowany tak, abyś mógł oddać się w pełni wielogodzinnym, emocjonującym rozgrywkom.

Grubość blatu to 18 mm jest to najczęściej stosowana grubość blatu. Spokojnie wytrzymuje obciążenie rzędu 60 kg. Wykończenie obrzeżem 0,5 mm zapewnia dodatkowo trwałość i funkcjonalność.

REGULOWANA WYSOKOŚĆ NÓG

Regulacja nóg pozwala dobrać odpowiednią wysokość biurka do swoich preferencji tak, aby można było zająć przy nim maksymalnie wygodną pozycję. Odpowiednio dobrana wysokość biurka zmniejsza uczucie zmęczenia i znacząco poprawia jakość użytkowania biurka oraz pozwala utrzymać prawidłową postawę. Jednocześnie jest bardzo przydatnym i ekonomicznym rozwiązaniem.

ODPOWIEDNIA JAKOŚĆ WYKONANIA I ZASTOSOWANIE NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW

Blaty wyprodukowane są z najlepszej jakości płyty laminowanej dostarczanej przez lidera w branży płyt meblarskich Kronospan. Dobór odpowiedniego dostawcy płyt jest kluczowy. Odpowiednio silnie sprasowana płyta zapewnia sztywność oraz nośność, która jest kluczowa w momencie, kiedy chcemy w 100% wykorzystać powierzchnię blatów. Laminacja dodatkowo zabezpiecza powierzchnię.

* Widoczne na zdjęciach monitory, klawiatura, myszka i komputer nie są elementem aukcji. Aranżacja ma za zadanie pokazać możliwe zastosowanie produktu.

ME02-1-L31-P
88 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.