close
close
close
close
close
categories

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 200,00 zł

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Wieszaki na ubrania

Niezastąpione w przedpokoju, warsztacie, garderobie, a nawet w łazience... Przedstawiamy uniwersalne i niezwykle funkcjonalne wieszaki na ubrania. Czarne, białe, a może w innym kolorze ? Niezależnie od upodobania kolorystycznego i wzorniczego, wieszaki zawsze spełnią swoją funkcję!

Nie ma drugiego tak niezwykle pomocnego dodatku do wnętrz jakimi są wieszaki. Pomagają one zorganizować przestrzeń, wprowadzić porządek oraz posegregować elementy garderoby. Chociaż wieszaki najczęściej stosowane są do ubrań, to ich uniwersalność pozwala zastosować je także do wieszania ręczników kąpielowych, parasoli, torebek, a nawet smyczy dla czworonogów. Pionowa organizacja odzieży i akcesoriów pozwala łatwiej odnaleźć niezbędne przedmioty i szczególnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy działamy w pośpiechu. Jakie są najbardziej popularne wieszaki na ubrania? Czarne metalowe okucia są obecnie wyjątkowo poszukiwane, dlatego też proponujemy szeroką gamę wieszaków w tym kolorze. 

Wieszaki na ubrania – czarne modele pasują wszędzie!

Elegancka czerń sprawdzi się w wnętrzach o różnorodnej stylistyce. Niezależnie od tego, czy wieszak zamontowany będzie na odsłoniętej i stylizowanej cegle, fantazyjnej tapecie, a może żywiołowym kolorze farby, czarne akcesoria nie zmienią odbioru wnętrza i delikatnie uzupełnią całą kompozycję. Czarne wieszaki na ubrania pasować będą do domów prywatnych, ale także do klubów, restauracji, hoteli i bibliotek oraz wielu innych. Wieszaki GAMET cechuje łatwy montaż, trwałość oraz łatwość czyszczenia.

Oferowane przez nas wieszaki na ubrania występują w różnych wzorach i wielkościach. Oferujemy modele o różnej liczbie haczyków – od 5 do 8. Ponad nimi znajduje się wycinane laserowo zdobienie – element bajkowy, podróżniczy, geometryczny, a może witający w progu slogan „home sweet home”? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wieszak najbardziej pasujący do Twoich potrzeb i upodobań!

Wieszaki na ubrania

Aktywne filtry